گزارش

فاز نخست نمایشگاه بین المللی قم مهرماه افتتاح می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی استان قم گفت: ساختمان نمایشگاه به‌سرعت در حال اتمام بوده و فاز یک آن تا اواسط مهرماه افتتاح می‌شود.

سایت اطلاع رسانی فرش ایران - کارپتور

ابوالفضل خاکی ظهر امروز در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت که در سالن کرامت استانداری قم با ریاست استاندار قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت دسترسی مناسب به نمایشگاه بین‌المللی استان قم اظهار داشت: با توجه به مقیاس بزرگ پروژه و نیاز دسترسی مناسب به نمایشگاه جلسات زیادی با مسئولان استان برگزار شده است.

وی برطرف شدن مشکلات دسترسی به نمایشگاه را  ضروری خواند و افزود: با توجه به برنامه افتتاح نمایشگاه در مهرماه سال جاری باید هر چه سریع‌تر این مسئله حل‌شده تا بتوانیم فرایند افتتاح آن را به‌خوبی طی کنیم.

ساختمان نمایشگاه نیز به‌سرعت در حال اتمام بوده و فاز یک آن تا اواسط مهرماه 1399 افتتاح می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی استان قم با ابراز تشکر از همکاری استان برای ارائه امکانات زیربنایی مانند برق و آب تصریح کرد: ساختمان نمایشگاه نیز به‌سرعت در حال اتمام بوده و فاز یک آن تا اواسط مهرماه افتتاح می‌شود.

وی از مدیران استان خواست مسئله راه دسترسی به نمایشگاه را رفع کرده و با آسفالت مسیر کندرو کنار اتوبان از عوارضی مسیر دسترسی به نمایشگاه امکان‌پذیر شود و ساخت  پل هوایی این مسیر مورد توجه باشد.

خاکی ادامه داد:  مسیر کندرو از ورودی عوارضی با اتوبان جدا بوده و طرح این مسیر نیز به راه و شهرسازی فرستاده‌شده و نقشه‌ها از طرف مدیران استان قبلاً تأییدشده و قرار نیست مسیر جدیدی طراحی شود.

اگر این مطلب را می‌پسندید از طریق لینک‌های زیر در شبکه‌های اجتماعی به سایر علاقه مندان همرسانی کنید!

دیدگاه ها

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نظرات شما:

  • نظرات حاوی هرگونه توهین و یا نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظرات به غیر از زبان فارسی و یا غیر‌مرتبط با مطلب، منتشر نمی‌شود.