گزارش

اشتغال‌آفرینی برای بافندگان فرش دستباف در چهارباغ توسط بسیج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چهارباغ گفت: با ایجاد کارگاه اشتغال در شهرستان برای ۱۰۰ نفر از بافندگان فرش دستباف اشتغال‌آفرینی خواهد شد.

حسین حسنیان درباره فراخوان عمومی بافندگان فرش دستباف شهرستان چهارباغ اظهار کرد: با همت و همکاری بسیج سازندگی، حوزه بسیج خواهران چهارباغ فرصت استثنایی برای کار به صورت متمرکز (کارگاه) و غیرمتمرکز (خانه) برای اهالی شهرستان چهارباغ ایجاد شده است.

وی بیان کرد: بر این اساس ایجاد کارگاه اشتغال در شهرستان چهارباغ با جذب حداقل ۱۰۰ نفر نیروی کاری آقا و خانم و قابلیت اشتغال در کارگاه به صورت متمرکز و نیز در خانه به صورت انفرادی و حداکثر جذب نیز نامحدود خواهد بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چهارباغ تصریح کرد: از مزایای این طرح می‌توان به وجود سرمایه گذار برای فراهم کردن مواد اولیه و لوازم مورد نیاز تجهیز کارگاه و تمام مایحتاج بافت فرش اشاره کرد و شاغلین این طرح بدون نیاز به سرمایه اولیه مشغول به کار خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: بیمه و حقوق مناسب و نیز رفع مشکل بازاریابی توسط کارکنان از دیگر مزایای این طرح اشتغال است.

حسنیان گفت: بسیج سازندگی چهارباغ ضمن تسهیل گری در اجرای این طرح شرایط را برای تداوم این اشتغال فراهم کرده و ناظر بر ادامه‌ی پروژه خواهد بود.

وی متذکر شد: بر این اساس از بافندگان حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای فرش دستباف جهت همکاری و اشتغال دعوت به عمل می‌آید، به پایگاه‌های بسیج شهرستان چهارباغ مراجعه کنند.

دیدگاه ها

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نظرات شما:

  • نظرات حاوی هرگونه توهین و یا نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظرات به غیر از زبان فارسی و یا غیر‌مرتبط با مطلب، منتشر نمی‌شود.