نمایشگاه خارجی

برگزاری آنلاین نمایشگاه هنر فرش و پارچه عتیقه لندن LARTA 2022

LARTA نمایشگاه هنر فرش و پارچه عتیقه لندن از سه شنبه 25 تا یکشنبه 30 ژانویه 2022 پس از برگزاری رویداد سالانه در سال 2021 فقط به صورت آنلاین برگزار می شودهجده فروشنده از بریتانیا و اروپا فرش، قالیچه و منسوجات را در نیم‌ساخت نمایشگاه تزئینی در  Evolution London، Battersea Park  به نمایش خواهند گذاشت.

غرفه داران

 LARTA رویداد تخصصی بریتانیا برای فرش‌های عتیقه، فرش‌های قدیمی و هنر نساجی استغرفه داران LARTA 2022 عبارتند از: آرون نژاد (سازمان دهنده)، آلبرتو لوی، دکور عتیقه، استودیو بازسازی فرش، خانه امیلی لندن، گیدئون هاچ، آنتونی هازلدین، بختیار، فرش حکیمی، ایان شاو، جیمز کوهن، مرلین گارو، اورینتال پاریپ. ، پتا اسمیت، فیل بل، گالری فرش شرقی و ویلا روزمین.

در میان هجده غرفه‌دار، سه تازه‌وارد هستند که برای اولین بار در LARTA شرکت می‌کنندگالری آلبرتو لوی از میلان، فرش های عتیقه شرقی فیل بل از منچستر و بختیار از لندنآلبرتو لوی 30 سال است که به تجارت فرش و منسوجات عتیقه می پردازد و شهرت بسیار خوبی به دست آورده استفرش‌های عتیقه شرقی فیل بل یک فروشنده جدید است، زیرا بل نسبتاً اخیراً شروع به خرید و فروش فرش‌های عتیقه روستایی برای حدود 30 سال کرده استبختیار یک تجارت خانوادگی متعلق به نسل سوم است که متخصص در فرش های تزئینی آنتیک ایرانی است.

فرش و منسوجات آنتیک

در LARTA 2022، هجده فروشنده فرش و منسوجات را از ایران، هند، چین، ژاپن، آسیای مرکزی، آناتولی و قفقاز و همچنین از اروپا، آفریقا و آمریکا عرضه خواهند کردطیف وسیعی از فرش‌ها، قالیچه‌ها، منسوجات و تزیینات برای فروش وجود خواهد داشت، از جمله فرش‌های تزئینی در اندازه اتاق، گلیم، ایکات، شال، دونده، سوزنی، قالیچه‌های عشایری، جل اسب، کیف، سجاده نماز، آویز، لباس و غیره.

قالیچه قفقاز جنوبی قرن هجدهم با طرح شکوفهغرفه دار گالری آلبرتو لوی

قالیچه کاراچوپ قزاقغرفه دار فرش های عتیقه شرقی فیل بل

فرش تبریزغرفه دار بختیار، لندن و همپشایر

 

بلیط ها باید از قبل رزرو شود

پیش رزرو برای LARTA 2022 ضروری استلینک رزرو این است:  نمایشگاه فرش عتیقه لندن و نمایشگاه هنر نساجی Eventbrite

آرون نژاد برگزار کننده نمایشگاه به مجله جوزان گفت: ما به رهنمودهای دولت پایبند هستیم تا از ایمنی همه کسانی که در نمایشگاه ما شرکت می کنند اطمینان حاصل کنیمما به به روز رسانی وب سایت خود ادامه می دهیم ، بنابراین بهتر است بازدیدکنندگان قبل از سفر به LARTA 2022 آخرین توصیه های ما را بررسی کنند

مکان و اطلاعات بیشترنمایشگاه هنر فرش و نساجی عتیقه لندن
 ، Evolution London، Battersea Park، Chelsea Brg، Queenstown Rd، London SW11 4NJ

 

دیدگاه ها

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نظرات شما:

  • نظرات حاوی هرگونه توهین و یا نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظرات به غیر از زبان فارسی و یا غیر‌مرتبط با مطلب، منتشر نمی‌شود.