نمایشگاه داخلی

آغاز بکار سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در قزوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از امروز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین خبر داد.

علی اصغر حاجی محمدی در این باره اظهار داشت: سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از تاریخ 20 لغایت 24 دی ماه به مدت پنج روز با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

وی افزود: فرش اصیل دستباف ایرانی ، هنری ارزشمند و یادگار نیاکان ما است که همچون نگینی بر فرهنگ کشور ما می درخشد و این خود دلیلی محکم بر پیشگامی ایرانیان در زمینه صنعت بافت فرش از گذشته های دیرباز است.هنری زیبا که به سبب کیفیت،اصالت و هویت در جهان بی نظیر است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین تصریح کرد: حمایت از تولیدکنندگان و ارتقاء سطح تولید و کیفیت این هنر – صنعت فاخر و نفیس می تواند گامی موثر در جهت ارتقاء و توسعه در بازارهای بزرگ جهانی باشد.

وی گفت : 39  تولید کننده و فعال حوزه فرش دستباف از استان های آذربایجان شرقی، قم،همدان،  زنجان ، کردستان، چهارمحال و بختیاری، قزوین و تهران محصولات و تولیدات خود را در زمینه فرش‌های تمام ابریشم ، گبه، گلیم ، قالی‌های روستایی و عشایری ، فرش بختیاری ،  ملزومات بافت فرش و ... عرضه خواهند کرد.

حاجی محمدی در پایان یادآور شد: طی مدت برگزاری سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از ساعت ۱۵ الی 21  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در انتهای بلوار سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی ، جنب صدا و سیما پذیرای بازدید هم استانی های عزیز خواهیم بود.

برچسب ها: فرش قزوین -

دیدگاه ها

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نظرات شما:

  • نظرات حاوی هرگونه توهین و یا نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظرات به غیر از زبان فارسی و یا غیر‌مرتبط با مطلب، منتشر نمی‌شود.